חיפוש מאמרים

11756 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אימון ליצירת אקלים ארגוני מצליח

    קישורי טקסט (לפרטים)
גרפולוגיה משפטית | השוואת כתבי יד
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עורך דין בית משפט לענייני משפחה כתובה סרבנות גט

נושא המאמר: כתובה - בית דין רבני - בית משפט לענייני משפחה
מאת: עו"ד סנדרוביץ   שמור מאמר למועדפים

כתובה
כתובה הינה מסמך משפטי הלכתי. מטרתה היא להגן על זכויותיה של האישה ולהבטיח את פרנסתה למקרה שתתאלמן ולמנוע מהבעל "מלגרש" את האישה ללא עילה המוכרת בדין העברי ? "שלא תהא קלה בעיניו להוציאה".
חוק יחסי ממון קובע, כי הסדריו אינם סותרים את האמור בכתובה. היינו אישה שתבחר בכך, תוכל לעמוד על זכויותיה על פי הכתובה.
חשוב לזכור כי כתובה היא חלק אינטגראלי מאסטרטגיית גירושין, לפיכך, חשוב לעשות את השימוש הראוי בדרישת הכתובה או בהגנה מפניה, לפי העניין.

הסכומים בכתובה:
1. עיקר כתובה: סכום קבוע של מאתיים זוז לנישואין ראשונים ומאה זוז לנישואין שניים. זהו הסכום שעל הבעל לשלם לאישה עקב גירושין, בתנאים מסוימים, או מחמת מותו של הבעל. הסכום של מאתיים זוז הוא המינימאלי בו חייב הבעל.
2. תוספת הכתובה: הבעל רשאי לרשום סכום גבוה יותר מהמינימום (מאתיים זוז). לא ניתן לכפות עליו לרשום יותר מהמינימום. דין תוספת הכתובה כדין עיקר הכתובה לעניין המחוייבות לתשלום. היינו, הבעל יחוייב לשלם את עיקר הכתובה ותוספת הכתובה, בנסיבות.

לא ניתן לתבוע סכום שנרשם בכתובה, אך אינו ריאלי וברור כי אין לבעל את האמצעים לשלם. הנושא מעיד על חוסר רצינותו של הבעל לסכום הנקוב. לבית הדין הרבני יש סמכות לקבוע סכום נמוך יותר או לא לחייב את הבעל כלל.
קיימות התנהגויות רבות שמכוחן ניתן לשלול את הכתובה, כמו גם נקודות רבות, שחשוב להדגיש בכדי לזכות בכתובה. חשוב להיוועץ במקרה הפרטני ולעמוד על הנקודות המרכזיות שיובילו לתוצאה המתבקשת.

www.getnow.co.il


www.getnow.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד סנדרוביץ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."